Okul Müdüründen Mesaj

Okul Müdüründen Mesaj

Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler
Güneş Ailesi olarak 30 yılı aşkın eğitim tecrübemize Türkiye’ nin ilk Kız Fen Lisesini eğitime kazandırmanın mutluluğunu ekleyerek 6 yıldır yolumuza devam ediyoruz. Erzurum’ dan doğan GÜNEŞ, Doğu Anadolu’ da hatta tüm Türkiye’ de başarılarıyla ve ‘’İYİ İNSAN YETİŞTİRMEK’’ felsefesiyle gayesini hayallerin ötesine taşıyor. Öğrencilerimizin geçmişimizden, köklerimizden aldığı kültürle geleceğe, modern dünyaya kucak açabilen, kendine güvenen, ahlaklı, ‘’İYİ İNSAN’’ lar olmalarını amaçlıyoruz. Yaşadığımız bu çağ bize gösteriyor ki tüm dünya olarak en az doktorlara, mühendislere, öğretmenlere ihtiyacımız olduğu kadar iyi insanlara ve iyi insanlar olmaya ihtiyacımız var. Bu nedenle kendini gerçekleştirmiş, ülke ve dünya sorunlarına duyarlı, mesleği ne olursa olsun daima iyiye-doğruya hizmet eden bireyler yetiştirmek için tüm kadromuzla eğitim teknolojilerinin bize sunduğu bütün imkânları kullanarak mesai kavramının ötesinde gece gündüz demeden çalışıyoruz. 
Tüm öğrencilere hayatlarının her alanında başarılar diliyor ve ailemize yeni katılan öğrencilerimize, velilerimize gönülden HOŞ GELDİNİZ diyorum.
Okul Müdürü
Faruk BAYIR


- Bize Ulaşın

Bilinçli tercih, kaliteli eğitim, güvenli gelecek için kız fen ve anadolu liselerimiz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Telefon

Adres

Muratpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Kamilağa Sk. Yakutiye Belediyesi Yanı No:2 Yakutiye/ Erzurum

Elektronik Posta

Email

Sosyal Medya

- Bize Yazın

Yenile